🇮🇷 سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

شهرداری طبس

.

گرامیداشت چهلمین روز خاکسپاری شهید گمنام شهر طبس

📸مراسم سخنرانی و عزاداری بمناسبت گرامیداشت چهلمین روز خاکسپاری لاله سرخ وطن و میهمان جاویدان طبس در بوستان بزرگ شهر همزمان با شهادت اسوه صبر و استقامت حضرت زینب کبری سلام الله علیها، با حضور آقایان عراقی، راستینه، حقانی هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر و مهندس #محمد_نصیری شهردار طبس و همچنین حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدی امام جمعه و مهندس رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شامگاه یکشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ هیئت به میزبانی شورای اسلامی شهر و شهرداری طبس در هیئت صاحب الزمانی(عج) برگزار شد.

🔷در این مراسم پربرکت که اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار، انقلابی و شهید پرور شهرستان حضور داشتند؛ امام جمعه شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخته و مداح و ذاکر اهل بیت حاج محمد صادق قاضی زاده با ذکر مصیبت جانسوز حضرت زینب کبری (س) بر معنویت مراسم افزود.

🌺حجت‌الاسلام محمدیان مسئول دفتر امام جمعه، سرهنگ خبازی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس ،آقای غلامحسین طاهری رئیس شورای اسلامی شهرستان طبس، آقای سید احمد حقانی و آقای علی اکبرزاده معاونین فرماندار ویژه نیز در این مراسم حضور داشتند.

🔶 امام جمعه شهرستان طبس در این مراسم گفت : ارزش شهید و شهادت که برگرفته از قرآن است ارزش بسیار بالایی است و جوامعی که با این فرهنگ آشنا هستند ،آن ملت در مقابل تهاجم دشمن شکست ناپذیر اند‌.

🔷وی بیان کرد: شهدا امروز مظهر جمهوری اسلامی ایرانند.اسرائیل از زمانی که در کشور فلسطین به خاطر عیاشی برخی سران عرب نفوذ کرد و اشغال کرد به دنبال کنترل این منطقه خاور میانه بود.

✍️روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری طبس