🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

شهردار طبس با ارسال پیامی از حضور گسترده مردم طبس در راهپیمایی یوم ا… 22 بهمن و همراهی شهروندان در اجرای پروژه های مدیریت شهری تشکر کرد.

?متن پیام بدین شرح است:

? درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و همیشه در صحنه طبس که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) حماسه ای دیگر آفریدید.

? طبسی ها همواره ثابت کرده اند که در مقاطع حساس تاریخی پشتیبان و حامی اسلام و انقلاب بوده اند. حمایت مردم داغدار طبس از حرکت انقلابی مردم ایران در شرایطی که زلزله ویرانگر شهریور ۵۷ را پشت سر گذاشته و به حمایت و پشتیبانی رژیم برای بازسازی شهر نیاز داشتند بهترین گواه این همراهی آگاهانه است.

?? همانگونه که حفظ و پایداری نظام اسلامی در سایه حمایت و حضور مردم میسر شده است، عمران و آبادانی شهر و اجرای طرح های عمرانی و توسعه ای نیز جز با حضور و مشارکت مردم و شهروندان ممکن نخواهد شد.

? لذا بدینوسیله بعنوان خادم شما مردم فهیم بر خود فرض می دانم که از چهل سال استواری و استقامت و حضور موثر شما در حمایت از انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمایم.

?اینجانب و اعضای شورای اسلامی شهر طبس همواره قدردان حمایت و همراهی شما شهروندان گرامی در اجرای پروژه های مدیریت شهری و پرداخت به موقع عوارض خواهیم بود و معتقدیم شهر خوب را شهروندان خوب می سازند و فقط با مشارکت و همراهی مردم می توان شهری زیبا و آباد داشت.

مجید بهارستانی یزدی
شهردار طبس گلشن