🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

✍️ محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز ” ارتباطات و روابط عمومی” این روز را به فعالان عرصه روابط عمومی تبریک گفت:

? متن پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز ” ارتباطات و روابط عمومی” به این شرح است:

باسمه تعالی
“روابط عمومی ها می توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص کننده روش ها و نواقص دستگاه مربوط خود باشند.”
مقام معظم رهبری(حفظه الله)

امروزه ارکان جوامع بشری در تمامی عرصه ها بر زیرساختی کارآمد به نام ” علم ارتباطات” استوار است و به همین دلیل، عصر حاضر عنوان ” عصر ارتباطات” را به خود اختصاص داده است.
در جوامع امروزی، روابط عمومی ها به عنوان مشاور در کنار مدیران سازمان ها و موسسات به عنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت و ترسیم افق روشن برای آینده سازمان ها و جوامع، نقش و جایگاه ویژه ای دارد.
روابط عمومی حرفه ای و هوشمند به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان با استفاده از هنر، مهارت، دانش و تخصص می تواند فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع، وثیق و شفاف و نیز توسعه ارتباطات صمیمانه و اثربخش بین مردم و سازمان ها را فراهم آورد.

سازمان هایی در ارائه خدمات به مردم موفق تر خواهند بود که با استفاده از ظرفیت روابط عمومی های کنشگر، خلاق، موقعیت شناس و مخاطب محور و استفاده از ابزارهای صراحت، شفافیت، صداقت و صمیمیت و با بهره گیری از ظرفیت رسانه ها و ابزارهای نوین اطلاع رسانی و ارتباطی، به توسعه روابط مردمی و ترسیم فضایی امیدآفرین و اثربخش در جامعه اقدام نمایند.

اینک همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پروفسور کاظم معتمدنژاد پدر علم ارتباطات و روزنامه نگاری نوین_ از مشاهیر بنام و فرهیخته خراسان جنوبی و تبریک “روز ارتباطات و روابط عمومی” به همه صاحبنظران، اساتید و فعالین این عرصه، امید است تلاشگران این حرفه کارآمد و حساس، با درک وظیفه خطیر روابط عمومی در شناسایی افکار عمومی، اطلاع رسانی و پاسخگویی شفاف به مردم، در تقویت ارتباطات بین دولت و ملت و ارتقاء روحیه امید و نشاط در جامعه و توسعه کمی و کیفی خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.

توفیقات روزافزون همه تلاشگران عرصه ارتباطات و روابط عمومی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

محمدصادق معتمدیان
استاندار خراسان جنوبی