🇮🇷 سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

شهرداری طبس

.

🔷آقای علی اکبرزاده معاون هماهنگی امور عمرانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس به همراه مهندس محمد نصیری شهردار طبس صبح شنبه ۱۷ دی ماه ۱۴۰۱ از روند اجرای عملیات بهسازی رواقها در خیابان خرمشهر بازدید کردند.

🔷آقای اکبرزاده در حاشیه این بازدید گفت: اجرای پرسرعت و دقیق پروژه عظیم، حساس و پیچیده بهسازی رواقها در قلب اقتصادی شهر و در زمان کوتاه تنها با یک اراده جمعی و جهادی از سوی مردم آگاه و آینده نگر، اعضای شورای اسلامی شهر دلسوز و شهردار متخصص و پای کار امکان پذیر شده است و قطعا با اجرای زیرزمینی کردن شبکه انتقال برق سرعت بالاتری به خود خواهد گرفت.

🔶شهردار طبس نیز گفت: جلسه دستگاههای خدمات رسان برای زیرزمینی کردن خط انتقال شبکه برق به میزبانی اداره مخابرات برگزار شد و با توجه به تامین اعتبار لازم در روزهای آتی این پروژه و جمع آوری تیرهای برق برای اجرای کامل سازه رواقها در دستور کار قرار می‌گیرد تا پیش از پایان سال بهسازی رواقها در این خیابان به اتمام برسد.

🔶لازم به ذکر است در روز های آتی عملیات ایزوگام کاری سقف رواقها در ضلع شرقی خیابان خرمشهر به اتمام می‌رسد و همچنین در ضلع غربی نیز عملیات آجر چینی پایه ها و شکل دهی هندسی به سازه های رواقها در حال انجام است و پس از حذف تیرهای برق و بلافاصله جایگذاری ستون ها سقف محوطه ضلع غربی‌ نیز با سرعت یه اجرا در خواهد آمد..

✍️روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری طبس

تازه ترین اخبار