🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

IMG 6485

IMG 6485

شهردار طبس در ابتدای این جلسه با اشاره به اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته برای راه اندازی خانه فرهنگ طبس گفت: توسعه فرهنگی و هنری شهر و حمایت از هنرمندان، یکی از دغدغه های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر است و از ابتدای شروع بکار شورای پنجم راه اندازی خانه فرهنگ مدنظر بوده است.

وی افزود: در حال حاضر مقدمات کار آماده شده و طبقه همکف و زیرزمین ضلع شرقی سردرب باغ گلشن برای استقرار خانه فرهنگ و نگارخانه تجهیز شده است.

مجید بهارستانی در ادامه گفت: طبق اساسنامه، افرادی بعنوان اداره کنندگان خانه فرهنگ انتخاب خواهند شد اما نباید به این افراد اکتفا شود بلکه لازم است کلیه اشخاص، هنرمندان، فعالین و گروههای فرهنگی-هنری و کانون های مختلف در خانه فرهنگ حضور داشته باشند.

در ادامه جلسه آقای سید حمید حقی مسئول خانه فرهنگ، پیش نویس اساسنامه را قرائت نموده و گزارشی از وضعیت موجود و اقدامات صورت گرفته برای آغاز بکار خانه فرهنگ ارائه نمود.

در پایان جلسه مقرر شد اقدامات لازم برای تصویب اساسنامه و آغاز بکار شورا ظرف دو هفته آینده انجام شود و مراسم افتتاح رسمی در ایام دهه فجر برگزار گردد.

 

[carousel source=”directory: images/news/1397/dey/farhang” limit=”25″ title=”no” title_link=”no” intro_text=”no” hoverpause=”no”]