🇮🇷 سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

شهرداری طبس

.

تجلیل از افتخار نظامی ورزشی شهرستان طبس

شورای شهر در کنار تمام مفاخر شهرستان طبس

📸آقای رسول عراقی رئیس شورای اسلامی شهر و مهندس محمد نصیری شهردار طبس پیش از ظهر چهارشنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۱ در نشست صمیمی با قهرمان بین المللی مسابقات ارتش های جهان، فرزند برومند شهرستان طبس آقای « سجاد پردل» دیدار و و با اهدای لوح یادبود از این افتخار ملی تجلیل کردند.

🔷آقای عراقی در این نشست گفت: شهرستان طبس علاوه بر پتانسیل بالای طبیعی و غیرطبیعی منحصر به فرد، در حوزه پرورش نیروی انسانی فاخر و نخبه در زمینه های مختلف علمی به ویژه زمینه های ورزشی در منطقه و کشور همواره درخشان بوده است.

🔶وی افزود: شورای اسلامی شهر و مجموعه مدیریت شهری همواره در نکوداشت و بزرگداشت افتخار آفرینی فرزندان شهرستان طبس از منطقه دیهوک تا دستگردان در کنار پیگیری مسائل کلان شهرستانی وظیفه خود می داند تا در کنار مردم باشد

🔶مهندس نصیری شهردار طبس گفت: افتخار آفرینی آقای سجاد پردل موجب شد پرچم مقدس کشور عزیزمان ایران در جهان افراشته و نام طبس را به واسطه این موفقیت بزرگ و ماندگار در تاریخ پر افتخار این مرز و بوم ثبت و ضبط کرد به عنوان هموطن و همشهری به وجود این چنین عزیزانی در شهرستان افتخار میکنم.

🔷مهندس نصیری افزود: برای هدف از تجلیل و قدردانی مفاخر جوان شهرستان، معرفی این عزیزان به جامعه و تشویق و ترغیب سایر جوانان و آینده داران برای حرکت در مسیر موفقیت و پیشرفت در زندگی و افتخار آفرینی و خدمت به جامعه است.

👈لازم به ذکر است، پاسدار گرانقدر آقای پردل در مسابقات بین المللی تک تیراندازی به میزبانی نیروی زمینی سپاه در یزد و بخش تیراندازی مقام نخست انفرادی، زوجی و تیمی را کسب کرده است.

✍️روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری طبس