به گزارش روابط عمومي شهرداري طبس، تعدادي از مديران دستگاه هاي اجرايي و جانشين شهردار با حضور در مركز نگهداري سالمندان نيكان روز جهاني سالمند را گرامي داشتند.

 

در اين ديد و بازديد كه با برگزاري جشن تولد براي سالمندان همراه بود دكتر عطاري باني مركز و رئيس اداره بهزيستي شهرستان طبس گزارشي از مراحل آغاز به كار مركز و نحوه نگهداري از سالمندان ارائه كردند.

پس از خاتمه مراسم از مركز جديد نگهداري از سالمندان واقع در ابتداي خيابان امام بازديد به عمل آمد. اين مركز كه با هزينه شخصي خيرين در حال تعمير و بهسازي است با داشتن فضاي سبز و محوطه بزرگ تر ظرفيت نگهداري از سالمندان در تعداد بيشتر و فضاي مناسب تر را دارد و به دليل واقع شدن در مركز شهر خدمات دهي بهتري در آن صورت خواهد گرفت.

حسين مرتضوي جانشين شهردار طبس در جريان اين ديد و بازديد از تلا ش هاي دكتر عطاري و همسرشان در راه اندازي و تجهيز مركز نگهداري از سالمندان تقدير و تشكر كرد و افزود: اين موضوع كه همشهريان ما در هر جاي ايران كه باشند به وطن خود عشق مي ورزند و به فكرهمشهريان و همنوعان خود هستند اقدام بسيار ارزشمندي است و جاي تقدير و تشكر بسيار دارد.

به روايت تصوير:

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی