🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

✍️ مهندس بهارستانی شهردار طبس در پیامی نوشت: غروب غمناک بیست و پنجم شهریورماه ۵۷ بزرگترین حادثه غم انگیز تاریخ بشریت در ایران رقم می‌خورد که قلوب همه را متاثر و جریحه دار می‌کند و از زیباترین شهرستان شرق کشور ؛ تنها آواری از خاک باقی می‌گذارد و تا همیشه تاریخ نام طبس را در دنیا بعنوان موتور شتاب‌دهنده انقلاب اسلامی به ثبت می‌رساند.

شهردار طبس تصریح کرد: هم اکنون سالگرد زلزله مهیب و دلخراش طبس می‌باشد که جان هزاران نفر از همشهریان عزیزمان را گرفت و ایران را داغدار این مصیبت عظمی کرد.

? متن این پیام که غروب ۲۵ شهریور ۹۸ و همزمان با ساعات وقوع زلزله اسفناک طبس صادر گردیده را در پست بعد بخوانید…

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

غروب غمناک بیست و پنجم شهریورماه ۵۷ بزرگترین حادثه غم انگیز تاریخ بشریت در ایران رقم می‌خورد که قلوب همه را متاثر و جریحه دار می‌کند و از زیباترین شهرستان شرق کشور ؛ تنها آواری از خاک باقی می‌گذارد و تا همیشه تاریخ نام طبس را در دنیا بعنوان موتور شتاب‌دهنده انقلاب اسلامی به ثبت می‌رساند.

اتفاقی ناگوار و دردناکی که از یاد و خاطر هیچ کس نمی رود و البته از آن سوی این حادثه تلخ با چهره‌ای جهانی از ضعف رژیم ستمشاهی و نمایشی از توان انقلابی مردم و روحانیت باعث کمک به سقوط قطعی طاغوت می‌گردد و در همان دروان ؛ همدلی دین و ملت و روحانیت در ریشه انقلابی مردمان نجیب و ولایتمدار طبس به نمایش گذاشته می‌شود و راهی نو برای آبادانی عروس زیبای کویر رقم می‌خورد.

هم اکنون سالگرد زلزله مهیب و دلخراش طبس می‌باشد که جان هزاران نفر از همشهریان عزیزمان را گرفت و ایران را داغدار این مصیبت عظمی کرد.

چهل و یک سال از آن تاریخ می گذرد و میقات‌الرضا شهر دارالمومنین طبس با همت مردم؛ بزرگان نیک‌اندیش و مسئولین؛ هم‌پای انقلاب شکوهمند اسلامی ساخته و رشد می‌کند و در ذیل تاکیدات امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری مسیر آبادانی و سازندگی خود را گذرانده و امروز از شهری که بود به شهری که هست می‌رسد؛ شهرستانی که برای شرق کشور یک افتخار محسوب می‌شود و اینک بعنوان پایگاه بزرگ فرهنگی؛ اجتماعی و اقتصادی رو به سمت پایتخت صنعت زغالسنگ ایران و قطب گردشگری شرق؛ توسعه‌ای شتابنده گرفته است.

جویبار زندگی در طبس جریان دارد و غبار غم هزاران فرزند به کام مرگ رفته زلزله ۵۷ هرچند فراموش ناشدنی اما نمی‌تواند رشد فزاینده توسعه شهرستان را متوقف کند و چنان درختان سرسبز گلشن باغش رو به سمت آسمان انقلاب جلای جان گرفته و نهرین جاری در باغ گلشن تداعی این حرکت زلال در سایه درخت تنومند جمهوری اسلامی ایران است که در کنار بزرگداشت رفتگان حادثه تلخ زلزله برای سعادت و تعالی شهرستان همت‌ها دو چندان شده است.

اینجانب نیز به رسم وظیفه و ادب بر خود واجب میدانم ۲۵ شهریورماه چهل و یکمین سالگرد جان‌باختگان حادثه زلزله طبس را تسلیت عرض نموده و و ضمن نثار صلوات به روح رفتگان از خدای منان برای مردم صبور و مومن شهرستان بزرگ خاورمیانه طلب صبر و اجر نمایم‌.

ان‌شاالله هر روز در پرتو عنایات حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) شاهد پیشرفت؛ توسعه و مقاوم‌سازی شهرستان تاریخی و بلندآوازه طبس باشیم و همواره انرژی والای این خاک عزیز؛ پوزه شیاطین را به شن‌های روانش به خاک مالد.

مجید بهارستانی_ شهردار طبس
غروب ۲۵ شهریور ۱۳۹۸