🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

#چله_انقلاب ??
#چله_اقتدار????
#بیست‌ودو_بهمن ??????

✍️ آقای غلامحسین #طاهری رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر #طبس در پیامی به #عزت‌آفرینی ملت ولایتمدار درود فرستاد.

” و لینصرن الله من ینصره”
✍️ ملت ایران که چهل سال در برابر تمامی دشواری‌ها و سختی‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، کودتا، تحریم، تهاجم فرهنگی، جنگ نرم، انقلاب رنگین در فتنه 88، و همه براندازی‌های سخت و نرم دیگر ایستاده است، به شکرانه نعمت بزرگ امامت و ولایت و به کوری چشم دشمنان قسم خورده ای که به دنبال سقوط نظام در سال چهلم آن بودند، امروز به یاد امام عزیز و راحل و به نیابت از همه شهدا و بزرگان انقلابی که در میان ما نیستند، #بی‌سابقه‌ترین و پرشکوه ترین تجمع مردمی سالیان اخیر را در بزرگداشت روز عزت و سربلندی مردم ایران برگزار نمود و تحقق همه ی آرمان‌های بلند انقلابمان را فریاد کرد.

لاحول ولا قوه الا بالله
مردم ولایی و انقلابی طبس امروز با حضور باصلابت و شکوهمند خود مشت دیگری بر دهان استکبار زدند و با آرمانهای انقلاب و امام تجدید پیمان کردند و عظمت انقلاب را پیش چشم جهانیان جلوه‌گر ساختند.

شکوه حضور این مردم شریف، بار دیگر ثابت کرد که حتی از بسیاری از مسوولان در این راه روشن، استوارترند و در حراست از ارزش‌های انقلاب چندین قدم جلوتر و مصمم تر هستند.

فریادهای حق طلبانه‌شان در گوش تاریخ طنین انداخت که این مردم از امت زمان مولای مظلومان، علی علیه السلام و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام به آرمان نبوی و اندیشه علوی و فاطمی و حسینی وفادارترند.

صنوف مختلف این امت، استواری بر تبعیت از پرچمدار عزت حسینی امام خامنه ای (حفظه الله للاسلام و المسلمین ) را #مردانه_صفت تکرار کرد.

?? آفرین به این ملت
آفرین بر این همه شور و شعور

✍️ غلامحسین طاهری