🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

درگذشت مرحوم مغفور شادروان سید مصطفی سجادی ثالث

▪️وَ بَشِّر الصابِرین الّذین اِذا اَصابَتهُم مصیبَه قالوا اِنَّا لِلَه وَ اِنَّا اِلَيْهِ رَاجِعُوْنَ

خانواده های محترم داغدار
⚫️ سجادی ثالث و رضازاده

اندوه از دست دادن عزیزان چنان تلخ است که هیچ عبارتی را در این مقام یارای مرهم نهادن نیست و تنها یاد خداست که میتواند دل پر درد شما را تسلی بخشد.

بدین وسیله فقدان جانگداز و دردناک #همکار سالهای پیشین ما در #شهرداری طبس؛ برادر انقلابی و با تقوا سید جلیل القدر جناب آقای #سیدمصطفی_سجادی ثالث ( رحمت الله علیه) که عمر با برکت خود را در راه خدمت به مردم؛ خادمی و نوکری اهل بیت عصمت و طهارت صرف نمود؛ موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

عشق به خدا و خدمت به خلق همیشه رکن اصلی زندگی او در دوران حیات ماندگار و با برکتش بود و در همین مسیر با زبان روزه به ندای «ارجعی الی ربک راضیه مرضیه» پروردگارش لبیک گفت و دوستان و مشتاقانش و ارادتمندانش را در سوگ خود داغدار و ماتم زده کرد.

این مصیبت بزرگ را به جامعه سادات شهرستان طبس به ویژه خانواده محترم؛ همسر و فرزندانش؛ نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و دفتر ایشان در شهرستان طبس و همکارانش در اداره تبلیغات اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

برای آن مرحوم علو درجات و نصرت الهی و همنشینی با مادرش، بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و برای شما بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خدای بزرگ و متعال خواستاریم.

✍روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر طبس