🇮🇷 سال جهش تولید با مشارکت مردم

شهرداری طبس

طبس ; چهارمین شهر زیارتی ایران ( عضو دبیرخانه شهرهای زیارتی کشور )

.

مقام معظم رهبری:
استقلال ملت و کشور به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد

دست‌های پینه‌بسته کارگران و عرق جبین آنان که خداوند متعال، پیامبر مکرم اسلام و ائمه‌اطهار علیهم‌السلام، ارزش و قداست معنوی آن را بارها به مومنان یادآوری کرده‌اند؛ آفریننده اقتدار، سربلندی و استقلال هر جامعه‌ای است، کارگرانی که در به حرکت درآوردن چرخ‌های رشد، توسعه و بالندگی ایران اسلامی، سهمی ارزشمند و انکارناپذیر دارند.

خدا را شاکر و سپاسگزارم و افتخار میکنم که اینجانب به عنوان عضوی کوچک برخاسته از جامعه عظیم و با منزلت کارگری، در جایگاه خادمی مردم، وقتی سخن از زحمت و تلاش کارگر به میان می آید ضمن درک کامل شرایط، مسائل و مشکلات این قشر مظلوم و مقاوم ،در عمل،بیش از پیش برای خدمت به این عزیزان در هرشرایط و جایگاه ممکن برای احقاق مطالبات این عزیران از هیچ خدمتی دریغ ننموده ام.

هفته کارگر که منتهی به روز جهانی کارگر است، برای ما ایرانیان مسلمان، ایام قدردانی از مردان و زنان بلندهمتی است که علاوه بر آنکه سربازان اصلی جبهه کار و سازندگی میهن اسلامی هستند؛ چه در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و چه در صحنه‌های دیگر همچون دفاع مقدس، دلبستگی و پیوند خود را با آرمان‌های این انقلاب بارها به رخ کشیده‌اند وچه بسیارند کارگران عزیزی که در این راه جان خود را فدا کرده یا به افتخار جانبازی نائل شدند یا سالیانی طولانی در اسارت دشمن، به الگوی استقامت و صبر تبدیل شدند.

گرامیداشت این ایام و تجلیل از خدمات این عزیزان که با نیروی اندیشه و خلاقیت خود و نیز به مدد بازوان توانمند و روحیه سختکوشی و مجاهدت مثال‌زدنی خویش، نقش‌آفرینان اصلی عرصه کار و خدمت هستند و عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان می‌آورند، وظیفه ای اصلی و امری واجب برای خادمان مردم در پارلمان شهری است.

در پایان با تبریک هفته کارگر و ضمن تقدیر از زحمات همه تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی کشور و جامعه کارگری شهرستان به ویژه کارگران زحمتکش و خدوم شهرداری طبس که مجاهدانه در راستای تحقق توسعه و پیشرفت و آبادانی شهری، با تلاش شبانه روزی و بی‌وقفه خود همواره رغم زننده برگ زرین افتخارات حوزه مدیریت شهری هستند را ارج نهاده و سلامتی، سعادت و بهروزی همه آنان را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. دستان و بازوان‌تان پرتوان و پربرکت باد.

✍️رسول عراقی رئیس شورای اسلامی شهر طبس