🇮🇷 سال جهش تولید با مشارکت مردم

شهرداری طبس

طبس ; چهارمین شهر زیارتی ایران ( عضو دبیرخانه شهرهای زیارتی کشور )

.

?? شهردار طبس با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای نیروی انتظامی، این هفته را به سبزپوشان خالق امنیت و آرامش تبریک گفت.

✍️ متن پیام مهندس بهارستانی به این شرح است:

بسمه تعالی
نیروی انتظامی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است که با رویکرد خدمت‌محوری و امنیت‌مداری و مقید به اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی؛ الگویی موفق و شایسته برای تامین امنیت است و حضور هوشمندانه این عزیزان در مدیریت بحران‌ها و اقتدارشان در برخورد قاطعانه با مفسدان، تهدیدات ضد امنیتی، گروهک‌های تروریستی، اشرار و برهم زنندگان نظم، امنیت و آرامش عمومی به خوبی نمایان است.

کاهش آمار جرائم در کشور و امنیت حاصل شده در شهرستان طبس حکایت از موفقیت این سرافرازان همیشه در میدان است که هم در پیشگیری و هم در برخورد با متخلفان به خوبی عمل کرده اند.

بین مردم و نیروی انتظامی جدایی و فاصله‌ای نمی‌توان تصور کرد و هر مامور پلیس نشانه قطره خون شهیدی است که برای امنیت و آرامش ملت هدیه شد.

این غیور مردان مدافع ‌امنیت مردم هستند و شمار شهدای نیروی انتظامی نشانه‌ی عزم راسخ آنان برای تامین امنیت پایدار در داخل مرزهاست.

بی‌شک این مجاهدان سرافراز با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری در گام دوم انقلاب مقتدرتر و با صلابت‌تر از گذشته می‌درخشند و با میثاق خود در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل تحت فرماندهی مقام عظمای ولایت با برنامه‌ریزی و سخت‌کوشی در سایه عنایات خاصه بقیة الله الاعظم امام زمان (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) انجام وظیفه می‌نمایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برای همه این دلاور مردان بویژه جناب سرهنگ علیپور فرماندهی مدبر انتظامی شهرستان و همکاران خدوم و ساعی ایشان در حوزه‌های مختلف انتظامی، راهنمایی و رانندگی، پلیس راه و اداری؛ سلامتی و سربلندی آرزومندم.

شایسته است ادای احترامی داشته باشیم محضر پاک و مقدس شهدای ناجا و خانواده معظم این شهیدان و عرض ارادتی به مقام والای جانبازان، ایثارگران و آزادگان این نیروی خدوم که نزد باریتعالی مقامی ویژه دارند.

✍️ مجید بهارستانی_ شهردار طبس گلشن