🇮🇷 سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

شهرداری طبس

.

بررسی راهکارهای حل معضلات محدوده

📸نشست صمیمی هم اندیشی خدمات شهری و عمرانی شهرداری طبس در منطقه بلوار شکیبی و کوی گل ها با نمایندگان اهالی منطقه، به ریاست مهندس محمد نصیری شهردار و با حضور آقای رسول عراقی رئیس و مهندس محمد جواد راستینه نائب رئیس شورای اسلامی شهر طبس صبح شنبه ۹ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

🔷مهندس نصیری شهردار طبس گفت: بلوار شکیبی از محدوده های جدید الالحاق شهر طبس است که متاسفانه در پیش از آن ساخت و ساز های گسترده و غیر مجاز صورت پذیرفته و متاسفانه هیچ ضوابط شهرسازی در منطقه رعایت نشده است که عامل اصلی بروز مشکل آن منطقه است.

🔶شهردار طبس افزود: خدمت متوازن به تمام مردم شهر در دستور کار شورای اسلامی شهر و شهرداری است و در منطقه مذکور از لحاظ عمرانی و شهرسازی دچار مشکلات فراوانی است و ۷۰ درصد ساخت و ساز های منطقه فاقد پروانه می باشد که باید برای رفع موضوعات با تعامل موثر شهرداری و اهالی تلاش جدی گردد.

🔷مهندس نصیری افزود: آماده سازی محلات مذکور برای اجرای آسفالت و رفع تعرضات مستلزم صرف هزینه بالا و همکاری بهتر شهروندان با خادمان خود در. شهر است که در گام های گذشته این. مسئله در حداقل خود انجام شد و اکثر اهالی برای تعیین تکلیف پرونده ملک خود و. پرداخت عوارض های متعلقه کمترین همکاری را انجام دادند.

🔶شهردار طبس گفت: پرداخت عوارض و سهم شهروندی برای انجام آسفالت در کوی. گلها با توجه به هزینه حدوده ۳۰ میلیارد ریالی ضروری است که همت شهروندان منطقه را. می طلبد.

🔷آقای عراقی رئیس شورای اسلامی شهر طبس گفت:خدمت به تمام وکلای ما در شورای اسلامی شهر وظیفه خود می دانیم البته در چهارچوب قانون، با تصمیم شورای شهر و با همت شهردار محترم اگر مردم همراهی لازم را داشته باشند و سهم عوارض لازم را پرداخت نمایند، تمام کوچه های خاکی سطح شهر آسفالت گردد و اولیت عملیات آسفالت کشی کوچه های خاکی باشد انجام شود.

🔶آقای عراقی افزود: پرداخت هزینه آماده سازی شهروندان در منطقه با مشوق تخفیف در پرداخت این سهم در منطقه مذکور را پیشنهاد می. کنم که انشاالله با استقبال مردم برای آسایش و آرامش خودشان و خدمات دهی مطلوب را شاهد باشیم

🔷رئیس شورای اسلامی شهر گفت: در خدمت به مردم و جلب رضای خدا باز هم قدم اول را درحوزه مدیریت شهری برای حل معضلات منطقه بر می. داریم و انجام عملیات آماده سازی و زیر سازی برای آسفالت و جدول کشی از فردا صبح انجام شود و یحث تخفیف هم مدنظر خواهد بود تا مابقی اهالی برای انجام مسئولیت شهروندی خود برای توسعه شهری. در کوی گل ها تشویق شوند و اهالی قانون مند نیز که قبلا مسئولیت خود را انجام داده اند هرچه زودتر از آرامش شهری برخوردار شوند.

✍️روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری طبس

تازه ترین اخبار