🇮🇷 سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

شهرداری طبس

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، این نشست به منظور جلب مشارکت اصناف در بهسازی رواق های بازار مرکزی شهر برگزار شد و حجت الاسلام زارع حسینی دادستان طبس و اعضای شورای اسلامی شهر حضور داشتند.

 

شهردار طبس با اشاره به اهمیت پروژه بازسازی میدان امام گفت: طبق صورتجلسه های تنظیمی بین شهرداری، اتاق اصناف و فرمانداری ویژه طبس قبل از اجرای پروژه، توافق شده که کسبه میدان امام در تأمین بخش کوچکی از هزینه های بازسازی میدان و رواق ها که بیش از دو میلیارد تومان هزینه در برداشته است مشارکت کنند.

مجید بهارستانی یادآور شد: مشارکت کسبه محترم در ادامه پروژه و بازسازی سایر رواق های خیابان نواب و خیابان خرمشهر استفاده خواهد شد و این مشارکت علاوه بر ایجاد دلگرمی برای مجموعه شهرداری باعث تداوم خدمات شهرداری به مجموعه بازار می شود.

دادستان طبس با تشریح برخی از خدمات شهرداری ها خاطرنشان کرد: در کشورهای پیشرفته شهرداران جزو افراد بسیار مهم و بانفوذ هستند و در شهر طبس هم باید همه ما به تقویت جایگاه شهرداری کمک کنیم.

وی افزود: وظیفه دادستان تامین امنیت جامعه است و بعنوان مدعی العموم هرجایی که مسائل و منافع عمومی مطرح باشد ورود خواهیم کرد.

حجت الاسلام زارع حسینی تأکید کرد: همه افراد جامعه مسئولیت مشترک اجتماعی دارند و همه وظیفه داریم در نگهداری و حفظ این شهر بکوشیم و سهم خود را در عمران و آبادانی شهر بپردازیم. شهرداری طبس در راستای زیباسازی و رونق شهر با هزینه زیاد نسبت به بازسازی و بهسازی بازار مرکزی شهر اقدام کرده و همه مردم بویژه اصناف بهره مند شده اند لذا انتظار می رود که بازاریان سهم خود را که معادل هزینه صرف شده برای هر واحد و ارزش افزوده ملک می باشد بپردازند.

رئیس اتاق اصناف طبس در تأیید اقدامات شهرداری گفت: بازسازی و اصلاح رواق های هسته مرکزی شهر یکی از موضوعات اساسی شهر و بازار بود و ضرورت آن از سالها قبل احساس می شد لذا از همت شهرداری طبس و اعتمادی که به اصناف داشتند تشکر می کنم.

در پایان این نشست مقرر شد نحوه مشارکت هر کدام از کسبه در بازسازی رواق ها بصورت جداگانه محاسبه شود.

 

 

تازه ترین اخبار