🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

✅ اعضای محترم و فرهیخته
#شورای_اسلامی_شهر_طبس‌

✅ جناب آقای مهندس بهارستانی #شهردار_سختکوش و دلسوز طبس

باسلام و احترام و خداقوت
این روزها علیرغم رکود پروژه‌ها و بحران مالی کشور، شاهد رشد پروژه‌های عمرانی و خدمات اجتماعی در شهر طبس عزیز می‌باشیم.

وقتی جلوه وحدت، همدلی و همسرایی شما نمایندگان مردم در پارلمان شهری و مدیر اجرایی شهر را به منظور پیگیری حداکثری مطالبات شهروندان نجیب طبسی با دکتر امیرحسنخانی_ نماینده محترم مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، مهندس طلائی مقدم معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه محبوب طبس می بینیم هم باعث افتخار است بخاطر انتخاب های خوبمان و هم موجب مباهات که دلسوزان این شهرستان به دور از حواشی و فارغ از نگاه‌های سیاسی و حزبی، دنبال تحقق رفاه و آسایش عمومی موکلین خویش هستند.

استفاده از پتانسیل‌ انسانی و نفوذ و توانایی فرزندان متنفذ طبس در دیگر شهرهای کشور و بویژه در پایتخت از جمله آقایان مهندس حمزه‌ای، دکتر عبدالله‌زاده، مهندس پیوندی، دکتر یزدانیان، دکتر شهامی، دکتر اخوان مهدوی و…. گوشه دیگری از اقدامات فارغ از سیاست‌زدگی شما منتخبین بادرایت ملت است.

پیگیری مطالبات شهری طبس و نیازهای مجموعه خادم مدیریت شهری در پایتخت که در اخبار و رویدادهای مجازی و رسانه‌ای شاهد بوده و مطالعه می کنیم، تهیه و پخش مستند تلویزیونی همسفر که بازتاب شایسته ای برای معرفی شهرستان غنی طبس داشت، اجرای طرح‌های عمرانی بلوار شهدای منا، یادمان شهدای گمنام پس از سالها چشم براهی، اجرای گل‌کاری شایسته در معابر عمومی و توسعه فضای سبز، طرح توسعه پارک بانوان، انجام برنامه‌های نشاط آور اجتماعی و جشن‌های مناسبتی، آسفالت گسترده معابر بویژه در مسیرهای فراموش شده سالهای قبل و بسیاری اقداماتی که به شایستگی قابل ملاحظه هر چشم منصفی می‌باشد، گوشه‌ای از تلاش بی ادعای شما پنج عضو فرهیخته شورای پنجم شهر و شهردار فهیم طبس می باشد که شایسته بهترین سپاس است.

این قدردانی تنها به مصداق حدیث شریف نبوی ( من لم يشكر الناس لم يشكر الله) انجام می شود و یقین داریم چشم انتظار این نوع مکاتبات و بیانات نبوده و نیستید.

در پایان از درگاه خداوند متعال می‌خواهیم در پناه آقا و ولی نعمتمان حضرت حسین بن موسی الکاظم (علیه‌السلام) برای خدمت شایسته به همشهریان قدرشناس طبس، سربلند و پیروز و مسرور باشید.

✍️ جمعی از بانوان شهر طبس