🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

مهندس رمضان کریتی مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده، صبح پنجشنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۰ با مهندس #محمد_نصیری شهردار طبس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که آقایان راستینه و عراقی هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر طبس، مهندس عبداللهی مدیر حراست و مهندس محمدیان رئیس دفتر مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده نیز حضور داشتند، شهردار طبس و مدیرعامل شرکت زغالسنگ پروده به منظور بازدید میدانی از پروژه عظیم میدان زغال سنگ در ورودی شهر از سمت بشرویه بازدید و در جریان عملیات پایانی این طرح قرار گرفتند.

مدیران حوزه مدیریت شهری و معدنی زمان بحث تبادل نظر پیرامون اجرای میدان چندمنظوره و وسیع زغال سنگ به بررسی کارشناسی موضوعات و چالش های این پروژه پرداختند.

در ادامه این جلسه تخصصی و میدانی؛ آقای نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مهندس سحرخیز مدیر امور برق شهرستان طبس با حضور در پروژه با حضور کارشناسان شهرداری به بررسی راهکارهای رفع موانع موجود در مسیر اتمام هر چه سریعتر پروژه پرداخته و تدابیر لازم ارائه شد.

لازم به ذکر است شرکت زغال سنگ پروده طبس به عنوان بزرگترین معدن تمام مکانیزه حوزه زغال سنگ کشور محسوب می‌شود که زیر مجموعه هلدینگ سرمایه‌گذاری سازمان تامین اجتماعی فعالیت می‌کند.
https://t.me/tabasgolshan1310/6784

================
☎️سامانه تلفنی
۱۳۷
۰۵۶۳۲۸۳۰۱۳۷
٠۵۶۳۲۸۲۵٠٠٠
سایت شهرداری
tabas.ir
اینستاگرام
http://instagram.com/shahrdari.tabas
تلگرام
@tabasgolshan1310
✍️ روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر طبس