🇮🇷 سال جهش تولید با مشارکت مردم

شهرداری طبس

طبس ; چهارمین شهر زیارتی ایران ( عضو دبیرخانه شهرهای زیارتی کشور )

.

✅ جلسه هماهنگی با دستگاه های اجرایی برای آغاز بکار شب بازار

? روح الله امیری )

✅ جلسه هماهنگی با دستگاه های اجرایی برای آغاز بکار شب بازار برگزار شد.

◀️ به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، به منظور حمایت از مشاغل خانگی و در چارچوب دستورالعمل وارده جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای شروع فعالیت شب بازار با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی ذیربط برگزار شد.

◀️ در این جلسه، شهردار طبس، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس اداره بهزیستی، نماینده فرماندهی انتظامی، نماینده شبکه بهداشت و درمان، مدیر صندوق کارآفرینی امید و کارشناسان شهرداری حضور داشتند.

◀️ مهندس بهارستانی در تشریح دستور کار جلسه گفت: شهرداری طبس در نظر دارد به منظور تحقق دستورالعمل ابلاغی از استانداری خراسان جنوبی و ماده 11 و 16 قانون حمایت و ساماندهی مشاغل و بهبود مستمر محیط کسب و کار، نسبت به راه اندازی شب بازار در محله های مختلف سطح ذیل اقدام نماید.

◀️ شهردار طبس افزود: ثبت نام اولیه از متقاضیان انجام گرفته و در این جلسه قصد داریم بر اساس دستورالعمل اجرایی، هماهنگی لازم بین دستگاه ها در خصوص نحوه فعالیت، چگونگی نظارت و مراحل اخذ مجوزهای لازم صورت گیرد.

◀️ در این جلسه در خصوص موراد ترافیکی و انتظامی، لزوم احراز هویت و کسب مجوز توسط فروشندگان، نظارت قوی و موثر و جلوگیری از ورود افراد متفرقه و رعایت استانداردهای لازم تصمیماتی اتخاذ گردید.

?روابط عمومی شهرداری طبس