🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

مهندس مجید بهارستانی یزدی شهردار طبس در پیامی فرارسیدن بهار انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

? متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا
اسرا -۸۱)
حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است

«والفجرِ و لَیالٍ عَشْر…». #دهه_مبارک_فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه ه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.

اکنون بر خود لازم می دانم ضمن تبریک و بزرگداشت این حماسه بزرگ و کم نظیر تاریخ،یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی #امام_خمینی(ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی و همچنین شهید والا مقام سردار حاج قاسم #سلیمانی را گرامی داشته و فرارسیدین پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر #مقام_معظم_رهبری،و همۂ #مسؤولین و #خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، ائمه محترم جمعه و جماعات و به ویژه #مردم شریف و شهید پرور طبس که همواره شانه به شانه مسؤولین در عرصه های مختلف مشارکت داشته اند، تبریک و شادباش عرض نمایم.

امیدوارم در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و با تکیه بر ارزشهای اسلامی که با خون مطهر شهدا استحکام یافته، بتوانیم پرچم عزت آفرین کشور را به علمدار واقعی آن، حضرت #ولی_عصر (عج) تحویل دهیم و ادامه دهنده راه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) باشیم.

مجید بهارستانی یزدی
شهردار طبس گلشن

❇️ روابط عمومی شهرداری طبس