🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری طبس

.

✅نامگذاری ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار سرافراز و نام آور،  شهید مهدی باکری به عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

?شهرداران کلید داران شهرها، حافظان حقوق شهروندانند که بذر آبادانی را در گستره خدمت می فشانند تا از رویش آن جوانه های بالندگی از دل شهرها سربرآورد.

?شهرداران در میدان اجرای خدمات شهری نه بنایی بی پای بست که فرهنگ را پایه های سازندگی، عمران و آبادانی می نهند و سازه ای مستحکم بر پیکره و شاکله شهری می سازند که تا به ثریا اوج می گیرد.

?قطع به یقین نامگذاری «روز شهردار» در تقویم ملی کشور، حاکی از نقش شهرداران در هماهنگی آهنگ توسعه شهری است

?بدین وسیله فرارسیدن روز شهردار را به جناب آقای مهندس #محمد_نصیری شهردار جهادی و انقلابی شهر طبس که از بدو ورود به عرصه مدیریت شهری طبس گامهای مثال زدنی و شگرفی در توسعه و پیشرفت و آبادانی شهری و ارائه خدمات مطلوب و بی‌نظیر کمر همت بسته اند و در ساختن شهری توسعه یافته و پویا، تلاش مضاعف نموده اند و برای استقبال از بهار ۱۴۰۱ و #نوروز_شایسته از هیچ کوششی دریغ ننموده‌اند تبریک و تهنیت عرض میکنیم و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی و سرافرازی داریم.

✍️روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری طبس