🇮🇷 سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین

شهرداری طبس

.

نیروی انتظامی قدردان ناجیان بی نشان

📸سرهنگ « فاضل مریمی» فرمانده انتظامی شهرستان طبس به همراه تعدادی از معاونین ظهر شنبه ۹ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور در ایستگاه شماره ۱ آتش نشانی شهرداری طبس با جمعی از کارکنان واحد آتش نشانانی و خدمات ایمنی دیدار و فرارسیدن رپز آتش نشانی را به ناجیان خط مقدم حوادث شهرستان تیریک گف.

🔷فرمانده انتظامی شهرستان طبس از تلاش خستگی ناپذیر آتش‌نشانان قدردانی کرد و گفت: نیروی انتظامی و آتش‌نشانی در راستای وظیفه حفظ جان و مال مردم در کنار هم هستند و در این مسیر با عهد الهی و وجدان در شرایط سخت خدمت می کنند و در کنار هموطنان هستند.

🔶سرهنگ فاضل مریمی در پاسخ به مطالبات آتش‌نشانی گفت: کمبودها و مشکلات را در شورای تامین شهرستان طبس مطرح خواهیم کرد تا در صورت امکان بتوانیم گرهی از کار بگشاییم.

🔷در این. دیدار آقای افراسیابی فرمانده واحد آتش نشانی شهرداری طبس ضمن قدردانی از اقدام شایسته سبز پوشان نظم و امنیت در تکریم آتش نسانان، به ارائه گزارش ماموریت و فعالیت های واحد آتش. نشانی شهرداری پرداخت.

🔷آقای. افراسیابی گفت: حوزه ماموریت ذاتی آتش نشانی در سطح شهر طبس می باشد اما در عمل تا شعاع ۲۰۰ کیلومتری شهر در جاده ها و روستاها درصورت بروز حوادث آتش. نشانی شهرداری به آن اعزام و به مردم شهرستان خدمت می. کند.

🔶آقای حقانی مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری گفت: فقدان تجهیزات لازم برای پوشش مناسب حوادث شهری در صورت بروز بحران ، فرسودگی حداقل تجهیزات موجود و عدم تجهیزات لازم فردی در حوادث مختلف را از جمله مشکلات اصلی آتش نشانان شهرداری برشمرد و از سرهنگ مریمی به عنوان عضو شورای تامین شهرستان برای طرح موضوع و پیگیری تقویت تجهیزاتی و امکاناتی آتش نشانان و بهره گیری از سایر ارگان های دارای زیرساخت های لازم در حوادث سطح شهرستان در جلسات این شورا درخواست مساعدت و همراهی نمود.

✍️روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری طبس

تازه ترین اخبار