🇮🇷 سال جهش تولید با مشارکت مردم

شهرداری طبس

طبس ; چهارمین شهر زیارتی ایران ( عضو دبیرخانه شهرهای زیارتی کشور )

.

✅ به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، تست آمادگی جسمانی با حضور آتش نشانان از شهرهای طبس، دیهوک و عشق آباد در سالن ورزشی 9 دی و ایستگاه آتش نشانی شماره دو در آیتم های مختلف برگزار شد.

? آیتم های هفت گانه این آزمون شامل: دوی 540متر، بارفیکس، پرش طول، دراز و نشست، دوی 45 متر، دوی 4 در 9 متر و حمل کپسول آتش نشانی می باشد که ملاک عمل ثبت کمترین زمان و بیشترین تعداد حرکت است.

? شهردار طبس با حضور در سالن محل برگزاری ضمن خداقوت به شرکت کنندگان طی سخنانی اظهار داشت: آتش نشانان انسان هایی فداکار و با گذشت هستند و انجام وظیفه در این شغل مثل بازی با جان است و تنها عشق می تواند انسان را در این شرایط سخت نگه دارد.

? مجید بهارستانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان به دلیل حساسیت و مسئولیت خطیری که بر عهده دارند باید از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشند و لذا هدف از برگزاری این آزمون ها این است که این آمادگی همواره حفظ شود.

? جعفر حقگوی مسئول واحد آتش نشانی و ایمنی شهرداری طبس با ارائه توضیحاتی گفت: آزمون آمادگی جسمانی آتش نشانان هر شش ماه یکبار برگزار می شود و نتایج آن به مرکز استان ارسال می گردد تا مورد تجزیه و تحلیل و بررسی قرار گیرد.

? عکس و خبر: روح الله امیری