مجموعه : سرخط آخرین خبرها
بازدید : 242

IMG 1747

به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس  با هماهنگی صورت گرفته بین معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس، شهرداری طبس، اداره ورزش و جوانان و دیگر دستگاه ها، طرح  شنبه_های بدون خودرو در طبس اجرا می شود.

 

 

بنا بر این گزارش  ظهر دیروز طی جلسه ای در اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور بهارستانی شهردار طبس، قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان و نمایندگانی از معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان، شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتطامی و راهنمایی و رانندگی و هیات دوچرخه سواری زمینه اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو در سطح ادارات بررسی و هماهنگ شد.

این طرح با مشارکت دستگاههای اجرایی شهرستان بصورت آزمایشی طبق برنامه زمانبندی خاصی اجرا می شود که تا پایان سال ادامه خواهد شد و در پایان طرح طی مراسمی جوایز نفیسی به شرکت کنندکان و مجریان طرح اهدا خواهد شد.

شهردار طبس در این جلسه گفت: زندگی ماشینی مشکلات عدیده ای را برای سلامت جسم و روان بشر بوجود آورده است و چنانچه بتوانیم حداقل هفته ای یک روز با دوچرخه در محل کار حاضر شویم گام اولیه خوبی در راه بازگشت به سبک زندگی سالم برخواهیم داشت.

بهارستانی افزود: دوچرخه سواری فواید جسمانی زیادی دارد و به سلامت قلب و عروق کمک می کند و مضافا اینکه نیاز به هزینه و برنامه ریزی خاصی ندارد.

در پایان این جلسه مقرر شد این طرح با مشارکت کلیه دستگاه های اجرایی و هر هفته به میزبانی یک اداره برگزار شود.

 

گفتنی است شهردار طبس باتفاق همکاران حوزه شهرداری در راستای اجرای طرح مذکور در اقدامی ارزشمند با دوچرخه‌ به محل برگزاری جلسه رفت.

 

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز139
بازدید دیروز139
بازدید هفته441
بازدید ماه3863
کل بازدید161870