مجموعه : سرخط آخرین خبرها
بازدید : 379

به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری فارس، یادمان گلزار شهدای گمنام طبس پس از سال‌ها انتظار با آغاز فعالیت پنجمین دوره شورای اسلامی شهر طبس و با حضور امام جمعه موقت طبس، معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس، و سایر مسؤولان این شهرستان کلنگ‌زنی شد.

شهردار طبس در این مراسم اظهار داشت: در اعتبارات تملک دارایی در خصوص یادمان و المان شهدای گمنام مبلغ قابل توجهی اختصاص داده شده و جلساتی در این زمینه با ناحیه مقاومت بسیج طبس و سایر دستگاه‌های مرتبط برگزار شده است.

وی تصریح کرد: سازه زیبایی در این مکان با زیربنای خالص 60 متر مربع و اعتباری بالغ بر 70 میلیون تومان ایجاد خواهد شد و حدود 100 نفر خواهند توانست در این مکان به قرائت زیارت و دعا بپردازند.

پیام بخشی‌طوسی عنوان داشت: پروژه آرامستان دیهشک که جزو مراسم هفته دولت بوده و پارک شهرک گلشن که در ماه مبارک رمضان جزو برنامه‌های سال گذشته بود و به تاخیر افتاد، امروز کلنگ‌زنی خواهد شد.

شهردار طبس افزود: پارک بانوان نیز روز گذشته با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح و جهت ادامه روند بهره‌برداری این پارک، مجموعه فرهنگی ورزشی با اعتبار یک میلیارد تومان طبق پیگیری و نامه‌ای که به تهران ارسال شده، در دست اقدام است و امیدواریم بتوانیم برای بانوان اقدامات مناسبی صورت دهیم.

وی با توجه به برگزاری یادواره سرداران و 219 شهید شهرستان طبس در مهر ماه سال آینده اظهار داشت: امیدواریم قبل از شروع این یادواره و در برنامه‌های دهه فجر سال جاری بتوانیم این پروژه را افتتاح نماییم.

بخشی‌طوسی ادامه داد: امیدواریم با ساخت این یادمان بتوانیم با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان از آنان قدردانی کرده باشیم.

 

          

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز108
بازدید دیروز192
بازدید هفته942
بازدید ماه2836
کل بازدید125361