به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان طبس به اتفاق اعضای ستاد با مهندس طوسی شهردار طبس دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این جلسه مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان طبس به جایگاه و اهمیت نماز جمعه و شرح نقاط قوت و ضعف موجود و معرفی اعضای ستاد و وظایف محوله هر یک پرداخت و افزود با توجه اینکه نماز جمعه از یادگارهای با ارزش امام خمینی (ره) بوده و از طرفی این نهاد مقدس نیز بنام این بزرگ معمار انقلاب می باشد ما نیز باید به این مهم توجه ویژه داشته تا جایگاه این فریضه الهی ثابت بماند.

سید احمد حقانی با تشکر و قدردانی از همکاری ها و اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری افزود: در خصوص ایاب و ذهاب نمازگزاران از روستاها و سطح شهر و ساماندهی فروشندگان سیار در اطراف مسجد جامع نیازمند همکاری و مساعدت هستیم. نایب رئیس شورای اسلامی شهر طبس که در جلسه حضور داشت تأکید کرد: کار ستاد نماز جمعه کاری الهی و خدایی است و ما از زحمات عزیزان در ساماندهی و ایجاد تحرک در ستاد نماز جمعه تشکر می کنم.

جعفریان با اشاره به فضا سازی صورت گرفته توسط شهرداری در ورودی مسجد جامع شهر افزود: هر گونه کمکی که از دست مجموعه شهرداری ساخته باشد آماده همکاری هستیم.

شهردار طبس ضمن تبریک انتصاب مسئول ستاد نماز جمعه گفت: شهرداری در راستای رسالت ذاتی خود در انجام مناسک مذهبی و معنوی همواره همکاری داشته است و در خصوص ایاب و ذهاب و سایر موارد لازم آماده همکاری و تبادل نظر هستیم.

طوسی افزود:رویکرد ما توزیع عادلانه خدمات و خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار و حاشیه است و در این راه ضمن فصل الخطاب قرار دادن قانون، هر جا که لازم باشد در مواجهه با اقشار کم درآمد انعطاف لازم را به خرج خواهیم داد.

 

  

  

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی