معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در جمع اصحاب رسانه در پاسخ به این سوال که شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی خود اعلام می دارد با هماهنگی مهندس طلایی مقدم هر طرحی را اجرا می کند، گفت: شهردار طبس با توان و انرژی برای توسعه شهری خدمت می کند و فرمانداری هم در انجام طرح های مختلف شهرداری تعامل بسیار خوبی دارد. سید مهدی طلایی مقدم تصریح کرد: مهندس طوسی علی رغم مشکلات موجود در شهرداری عملکرد خوب و بی وقفه ای داشته و آدم پا به کاری است که قابل تقدیر می باشد و از حمایت و اعتمادی که اعضای شورای اسلامی شهر به شهردار داشته اند وهمچنین انتخاب مهندس طوسی به عنوان شهردار تشکر میکنم.

وی به پاکدستی و تلاش خوب شهردار طبس اشاره کرد و گفت: از شهردارمحترم تشکر میکنم و میل و رغبت ایشان را برای توسعه شهری طبس می بینم و به شورای شهر در انتخاب شهردار تبریک میگویم وهر جایی که نیازی به همراهی بنده باشد همراهی میکنم و انشالله قبل ازتعطیلات نوروز امید داریم کارهای خوبی را در شهر طبس شاهد باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان طبس ضمن تجلیل از فرزندان هنرمند این خطه، نوید داد: پیشنهاد شده است که ساختمان سردرب باغ گلشن بعنوان فرهنگسرای شهرداری طبس تجهیز گردد تا فضای مناسبی برای هنرمندان شهرستان و شکوفایی خلاقیت های هنری جوانان خوب طبس فراهم آید.

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز252
بازدید دیروز264
بازدید هفته252
بازدید ماه5596
کل بازدید66940