به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، طبق برنامه ریزی صورت گرفته، مسئولان ارشد شهرستان یک شب در هر هفته به جمع نمازگزاران مغرب و عشاء یکی از مساجد شهر می روند تا ضمن شنیدن درد و دل های مردم، وحدت و همدلی خود را به نمایش گزارند. 

بنا بر این گزارش، در شب میلاد امام حسن عسکری(ع) مسئولین شهر اعم از امام جمعه، فرماندار و معاونین، شهردار، اعضای شورای شهر، دادستان، مدیریت آموزش و پرورش و سایر مدیران و نخبگان با حضور در جمع نمازگزاران مسجد امام حسن عسکری(ع) نجوای وحدت و همدلی سر دادند. 

امام جمعه طبس در جمع نمازگزاران مسجد امام حسن عسکری (ع) ضمن تقدیر از حضور مردم و مدیران در کنار یکدیگر؛ روحیه تعامل و همدلی در مسئولان شهرستان را ستود.
 

شهردار طبس با اشاره به حمایت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از پروژه های شهرداری گفت: سه معبر اصلی تا دهه فجر روکش می شود و معابر فرعی معیوب نیز تحت پوشش آسفالت قرار خواهند گرفت.

رئیس شورای شهر طبس نیز در جمع مردم با یادآوری این نکته که هیچ لذتی بالاتر از خدمت به مردم نیست، گفت: خادمین مردم به سوگند خود برای خدمت پایبند هستند. 

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس با تأکید بر اینکه شهرستان طبس مستحق رشد و توسعه است، گفت: رسیدن به رشد و توسعه و شرایط ایده آل بر اساس وحدت و همدلی میسر می باشد و من از حضور امام جمعه محترم به دلیل اینکه محور وحدت هستند سپاسگزارم.

 

 

 

 

  

 

 

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز258
بازدید دیروز264
بازدید هفته258
بازدید ماه5602
کل بازدید66946