به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس به نقل از طبس نیوز، پیام بخشی طوسی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان طبس در خصوص پیگیری پارک بانوان گفت: این موضوعی است که سال ها درخواست همه مردم طبس بوده است و حدود نیمی از جمعیت طبس را بانوان تشکیل می دهند.

مهندس طوسی با بیان اینکه این نیاز بانوان است که بتوانند در جایی راحت ورزش کنند افزود: برنامه ای داریم که پارک بانوان فقط مختص وسایل ورزشی نباشد و در کاربری های آن امور فرهنگی را نیز لحاظ کردیم.

وی افزود: فضای باز را برای دعا، جلسات و برنامه های فرهنگی نیز در این پارک در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: پیاده روی، دو میدانی، دوچرخه سواری، زمینی برای والیبال، فوتبال، هندبال، اسکیت و ورزش صبگاهی در فاز اول دیده شده است.

شهردار طبس عنوان کرد: برای احداث پارک بانوان در فاز اول حدود یک میلیارد تومان برآورد هزینه شده است که ۵۰۰ میلیون تومان آن هزینه دیوار پارک است.

وی تصریح کرد: قول دادیم که بتوانیم که تا عید فاز اول آن که در واقع فضای سبز اطراف است را ایجاد کنیم.

سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر طبس نیز با تاکید بر ضرورت ایجاد پارک بانوان گفت: از سال ۸۷ کلنگ پارک بانوان زده شده ولی تاکنون هیچ اقدامی انجام نشده است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر طبس نیز در این خصوص بیان کرد: یک راه کاهش منکرات ایجاد پارک بانوان در یک محل مناسب است که عبور و مرور کمتری در آن مکان باشد.

حجت الاسلام سیدابراهیم مهاجریان مقدم با تاکید بر اینکه ساخت پارک بانوان از اولویت های شهر طبس است گفت: شهردار و شورای شهر همه برای ایجاد این پارک کمک کنند، تا شاهد پیشرفت برخی ناهنجاری ها از جمله دوچرخه سواری بانوان در انظار عمومی نباشیم.

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز135
بازدید دیروز329
بازدید هفته135
بازدید ماه6404
کل بازدید58050