به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس به نقل از طبس نیوز، معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس ظهر امروز در دیدار اصحاب رسانه و روابط عمومی های شهرستان طبس با مقایسه نظریه های رسانه ها در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه گفت: در کشورهای در حال توسعه رسانه ها آزادی عمل مشروط دارند و در جهت منافع ملی حرکت می کنند. اگر اعتقاد ما بر این است که در طبس باید پیشرفتی صورت گیرد قطعا همراهی رسانه ها لازم است.

طلائی مقدم افزود: سعی ما بر این است که برای توسعه شهرستان برنامه‌ریزی کنیم در غیر اینصورت دچار روزمرگی خواهیم شد و تاکید ما بر داشتن برنامه و هدف است.

وی با یادآوری زحمات و تشکر از فرمانداران پیشین شهرستان طبس گفت: باید در سند چشم انداز توسعه شهرستان بازنگری شود و طبق آن عمل کنیم.

وی ادامه داد: اهداف و برنامه ها باید طبق قوانین و مقررات و اسناد بالادستی و در جهت توسعه شهرستان باشد و لازمه اجرایی آن همدلی و همصدایی است.

مقام عالی دولت در شهرستان طبس بیان کرد: صرف اینکه طبس نام پایتخت زغالسنگ ایران را یدک بکشد کاری از پیش نخواهیم برد و طبس باید به پایتخت صنعتی زغالسنگ کشور تبدیل شود و این مهم با همدلی و همزبانی بدست خواهد آمد.

وی خطاب به اصحاب رسانه شهرستان گفت: روند همدلی شهرستان را پررنگ و به تبیین آن کمک کنید، ما نیز سند چشم انداز را مشخص میکنیم و به سمت آن حرکت میکنیم.

وی گفت: رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و اگر جایی کاستی وجود دارد به ما منتقل کنند.

وی ادامه داد: ما با آغوش باز حضور خبرنگاران درجلسات مختلف را پذیرا هستیم و این مورد به ادارات نیز ابلاغ می شود و من رسما نیز از همه خبرنگاران دعوت میکنم که درجلسات حضورپیدا کنند.

وی تاکید کرد: مردمان شهرستان طبس فهمیم و نجیب هستند و ما نیز باید وجدان کاری را لحاظ کنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس افزود: سفر دو روزه ای برای حل برخی مشکلات شهرستان طبس داشتیم که با همراهی امام جمعه طبس و نماینده بود.

وی گفت: در این سفر مشکلات کارخانه سیمان، کانسرام، نیروگاه حرارتی و معادن پروده پیگیری شد.