به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، مهندس پیام بخشی طوسی با ارسال پیامی فرارسیدن روز دانشجو را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 دانشجويان اين مرز و بوم همواره پیشگام و طلایه دار آرمان های بلند و مترقی ملت ایران در طول تاریخ بوده و برای میهن اسلامی همواره منشا بركات و ثمرات فراواني بوده اند. 16 آذر كه نماد پايمردي و حق طلبی دانشجويان در برابر اختناق و سرسپردگی است يادآور رشادت دانشجوياني است كه سينه خود را در برابر تيرهاي استبداد و استعمار سپر كردند و آزادگی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند.

 حضور فعال دانشجویان در فعالیت های سیاسی اجتماعی و نوع تاثیر آنان در جامعه بر کسی پوشیده نیست. روز دانشجو فرصت مناسبی است تا به واکاوی و باز اندیشی رفتارهای دانشجویان انقلابی و تاثیر آنان بر جامعه ی اسلامی مان بیندیشیم و ظرافتها و ظرفیت های این نسل نو اندیش و متفاوت را واقعی تر ببینیم .

 اینجانب فرارسیدن ۱۶ آذر ماه روز دانشجو را به همه دانشجویان و اساتید تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همه دانشجویان در جهت تولید علم و تلاش روزافزون به منظور نیل به ساختن جامعه ای سالم و صالح را از خداوند منان خواستارم.

 امید است دانشجویان و فرزانگان شهر طبس با پرداختن به سبک زندگی اصیل و تبعیت از الگوهای شهرسازی مدرن و همسو با معماری ایرانی اسلامی، مدیران و برنامه ریزان شهری را در احیاء و ارتقای سیما و منظر شهری یاری نمایند.

 

پیام بخشی طوسی

شهردار طبس گلشن

 

شانزدهم آذرماه 1395