به گزارش روابط عمومي شهرداري طبس مهندس پيام بخشي طوسي صبح امروز به اتفاق محمديان رئيس شوراي اسلامي شهر و تعدادي از كارشناسان شهرداري با حجت الاسلام خدايي رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان طبس ديدار كردند.

محمد محمديان رئيس شوراي اسلامي شهر طبس ضمن تبريك هفته وقف و ارائه سخناني در باب اهميت وقف و لزوم حفظ و حراست از نيات واقفين گفت: وقف يك سنت الهي است و پيامبر اسلام تأكيد زيادي بر باقيات صالحات داشته اند و ما هم وظيفه داريم در راستاي نيات واقفين عمل كنيم و حق و حقوق موقوفات را بپردازيم.

شهردار طبس نيز با تأكيد بر اهميت وقف گفت: ما و اعضاي شورا اتفاق نظر داريم كه بايد نيات واقف ادا شود و چنانچه در حوزه مديريت شهري از بابت موقوفات بدهكاري برجاي مانده باشد آمادگي داريم كه با تعامل دو سويه حق و حقوق موقوفات را پرداخت كنيم.

مهندس طوسي افزود: يكي از كارهايي كه مي تواند انگيزه افراد را براي حركت به سمت وقف هاي جديد برانگيزد توجه به احياي موقوفات و اجراي نيات واقف مي باشد و همه ما بايد در اين جهت كار كنيم.

 حجت الاسلام خدايي رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان طبس با ابراز خرسندي از حضور شهردار و رئيس شورا در اداره اوقاف گفت: به حمدالله مسئولان شهري به مقوله وقف و احياي موقوفات توجه و عنايت دارند و داشتن اين اعتقاد قلبي موضوع بسيار مهمي است و براي ما ارزشمند است. 

خدايي افزود: رويكرد بنده رويكرد تعاملي است و عقيده دارم كه با همدلي و همزباني و همسويي مي توان كار كرد. اگر تعامل و همكاري نباشد مردم متضرر مي شوند و عرصه خدمتگذاري مخدوش مي شود. خواهش من اين است كه حساسيت به موقوفات بيشتر باشد و اگر قرار بر پرداخت حق و حقوق موقوفات است بر اساس ارزش واقعي آن باشد. 

در اين جلسه با تأكيد بر اصل تفاهم و تعامل دو سويه در خصوص نحوه تعامل براي بازگشايي معابر و همچنين مديريت باغ گلشن بحث و تبادل نظر شد و مقرر گرديد كارشناسان طرفين ارتباط متقابل خود را گسترش دهند و راهكارهاي مناسب براي همكاري بيشتر را اتخاذ نمايند.

 

  

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز75
بازدید دیروز264
بازدید هفته75
بازدید ماه5419
کل بازدید66763