شهرداري طبس به استناد بند 5 صورتجلسه شماره 431 شوراي محترم اسلامی شهر طبس در نظر دارد بهره برداري از جایگاه سی ان جی شهید عباسپور را از طریق مزایده به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

مدارک و مستندات و شرایط لازم به شرح ذیل می باشد:


آگهی شرکت در مزایده جایگاه سی ان جی

ضمانت نامه شرکت در مزایده

فرم پاکت ج

فرم تعهد بيمه نامه

قانون منع مداخله

مشخصات گواهینامه های صلاحیت حرفه ای پیمانکار بهره برداریشهرداري طبس به استناد بند 1 صورتجلسه شماره 427 شوراي محترم اسلامی شهر طبس در نظر دارد امورات بازرسی خود را از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

مدارک و مستندات و شرایط لازم به شرح ذیل می باشد:

آگهی شرکت در مناقصه

براورد اولیه مناقصه

برگ پيشنهاد قيمت

ضمانت نامه شرکت در مناقصه

فرم تعهد بيمه نامه

معیارهای ارزیابی توان اجرای کار

قانون منع مداخلهبه گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی در سفری دو روزه به طبس، ضمن دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی و طرح های در حال اجرای شهرداری طبس دیدن کرد. 


مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی در نشست با اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر طبس بر استفاده از تجارب نمایندگان مردم در شوراهای قبل تاکید کرد.

مهندس داداشی افزود: هرچند دیدگاه افراد در شوراها متفاوت باشد اما نباید ظرفیت ها و تجربه‌ها نادیده گرفته شود.

وی تصریح کرد: شوراها همانطورکه از نامش پیداست؛ شورای اسلامی شهر است و نباید خود را به شورای شهرداری خلاصه کند.

داداشی در توضیح تامین امنیت شغلی کارگران شهرداری گفت: به لطف دولت تدبیر و امید در اقدامی کم سابقه تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی در دستور کار قرار دارد اما درباره تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی این یک تصمیم کشوری و نیازمند نگاه قانون‌گذار است که امیدواریم مشکل این کارگران هم مرتفع گردد.

وی بر تقویت صنعت توریسم در شهرستان طبس تاکید کرد و گفت: هر ایرانی قطعا علاقه دارد طبس را ببیند و این پتانسل ارزشمند را با تشریح طرح های کلان تقویت کنید و این نگین زیبا را قطب گردشگری کنید.

اعضای شورای شهر طبس در دیدار با مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی از وی خواستار ارتقای درجه شهرداری؛ تامین امنیت شغلی کارگران شهرداری؛ اختصاص اعتبارات دولتی؛ افزایش ردیف حقوقی شهردار و کارکنان شهرداری و تعیین چارت شهرداری ها شدند.

مهندس داداشی در ادامه حضور خود در طبس از پروژه های بازسازی رواق های بازار مرکزی طبس، بهسازی میدان امام، پارک بانوان و مجتمع تجاری شهرداری طبس دیدن کرد.

 مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی با ابراز رضایت از اجرای پروژه ها؛ سرعت عمل آن را قابل تقدیر برشمرد و از تلاش شهردار و پرسنل شهرداری در پروژه‌های شهری تشکر کرد.

وی در نشست تخصصی با مسئولان واحدهای شهرداری طبس این شهر را افتخار استان خواند و افزود: استاندار محترم نگاه ویژه ای به شهر و شهرداری طبس دارند و ما معتقدیم طبس دارای پتانسیل های بی شماری است و باید بیش از این رشد کند.

وی در صحبت های خود به جرکت در مسیر درآمد زایی، افزایش رفاه شهروندان، توسعه گردشگری و اجرای پروژه های زیربنایی تأکید کرد.

 

       به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس؛ مهندس محمدرضا ملازاده در جلسه برنامه ریزی توسعه گردشگری به میزبانی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس گفت: تفاهم نامه گردشگری بین دو شهر مشهد مقدس و طبس گلشن بزودی بسته و اجرایی خواهد شد.

رابط شهرداری طبس و مشهد در جلسه معاونت استانداری و فرمانداری ویژه طبس که با حضور دستگاه های مختلف اجرایی شهرستان طبس برگزار گردید، افزود: در این تفاهم نامه همکاری متقابل در زمینه گردشگری، تبلیغات محیطی، جلسات ماهانه هم اندیشی، معرفی پتانسیل های گردشگری شهرستان طبس در فضاهای تبلیغاتی و راهنمای زائر و تبادل تجربیات گردشگری صورت میگیرد.
.
ملازاده در ادامه افزود: یکی از مفاد این تفاهم نامه، برگزاری هفته گردشگری و برگزاری نمایشگاه اختصاصی طبس با حداقل ۳۰ غرفه می باشد که به معرفی جاذبه های توریستی و اقتصادی طبس خواهد پرداخت.

وی تصریح کرد: غرفه های این نمایشگاه در خصوص طبیعت گردی، گردشگری مذهبی و بویژه معرفی آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع)، نجوم، اقامتگاه های بوم‌گردی، ژئوتوریست، صنایع دستی و خشکبار، گردشگری حماسی و شکست آمریکا در صحرای طبس، تاریخ و فرهنگ طبس، بازی‌ها و غذا های محلی، خشک‌بار و عرقیجات، محیط زیست و گردشگری حیات وحش، معرفی پتانسیل های صنعت و معدن و معرفی هتل ها خواهد بود.

گفتی است؛ مقرر شد ستادی در محل شهرداری ایجاد و کارگروه‌هایی جهت بررسی توان سازمان ها و معرفی نمایندگان و غرفه ها ایجاد شود.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، مهندس پیام بخشی طوسی شهردار طبس، روز گذشته با همراهی محمد محمدیان رئیس شورای اسلامی شهر و علیرضا عبدالرحیمی عضو شورا  در مراسم زنده تلاوت قرآن کریم در محل آستان حسین بن موسی الکاظم علیه السلام شرکت کرد.

شهردار طبس در پایان مراسم قرائت قرآن، با حضور در اتاق فرمان پخش زنده، از دست اندرکاران برگزاری مراسم، خبرنگاران و عوامل صدا و سیما و همچنین قاریان مدعو تقدیر و تشکر کرد و به آنان خداقوت و خسته نباشید گفت.

مسئول حراست، مسئول دفتر شهردار و مسئول روابط عمومی شهرداری نیز در این مراسم حضور داشتند. 

 

 

  

 

 نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز130
بازدید دیروز159
بازدید هفته1373
بازدید ماه3862
کل بازدید44873