به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، صبح امروز شهردار طبس با همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی با حضور در پارکینگ موتوری شهرداری و هسته مرکزی شهر از کارگران شهرداری طبس تجلیل کردند.

شهردار طبس در جمع کارگران گفت: همه پروژه ها و اقدامات شهرداری در نهایت توسط کارگران انجام می شود و کارگران ما بیشتر از آنچه وظیفه دارند و در تعهدآن هاست زحمت می کشند  و  ما پیگیر هستیم که راهکاری قانونی برای جبران زحمات آنان پیدا کنیم.

مهندس طوسی افزود: پشت ما به حمایت های معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه طبس گرم است. ما حق و حقوق کارگران را قبول داریم و معتقدیم که این کارگران عزیز آبروی ما را در ایام پایانی سال خریدند و توانستیم پروژه های در حال اجرا را به سرانجام برسانیم.

مهندس طلایی مقدم فرماندار ویژه طبس نیز با تقدیر از یکایک کارگران گفت: من در هر ساعت از شبانه روز و در سرما و گرما شاهد زحمات و تلاش های این عزیزان بودم و معتقدم که زحمت اصلی در اجرای پروژه ها را کارگران کشیدند و همه این کارهای خوبی که انجام شده است باید به پای کارگران نوشته شود.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، همایش بزرگداشت هفته سلامت صبح امروز با حضور مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی و دست اندرکاران بهداشت و درمان در تالار همایش های هلال احمر برگزار شد.

شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر طبس در این مراسم حضور داشتند.

در این همایش مباحث آموزشی پیرامون درمان بیماری های روانی و افزایش و ارتقاء سطح سلامت روانی جامعه ارائه شد.

همچنین گزارشی از اجرای برنامه بهداشت روان در سطح مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت بیان گردید.

محور اصلی این همایش معرفی افسردگی به عنوان یکی از معضلات اصلی و تهدید کننده سلامت روانی جامعه بود و پیامدهای اجتماعی و اقتصادی آن تبیین گردید.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، همایش سادات شهرستان طبس به مناسبت عید سعید مبعث در حسینیه میارزه برگزار شد. شهردار طبس به اتفاق تعدادی از کارکنان شهرداری با حضور در این همایش، عید سعید مبعث را به حجت الاسلام مهاجریان امام جمعه طبس و سادات معظم تبریک گفت.

 

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، در نخستین روز از هفته کار و کارگر نشست بررسی مشکلات کارگران با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس، شهردار و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان اقشار کارگری برگزار شد. 

فرماندار ویژه طبس با اشاره به مسائل و مشکلات جامعه کارگری گفت: اگر تعامل و ارتباط متقابل بین کارگران و کارفرمایان وجود داشته باشد و مشکلات یکدیگر را درک کنند مسائل به شکلی آسانتر حل خواهد شد.

طلایی مقدم افزود: قراردادهای کوتاه مدت یک ماهه و سه ماهه در بعضی موارد سبب ازبین رفتن امنیت شغلی کارگران می شود و همین مسئله سبب پایین آمدن راندمان کاری آنان است.

وی از دستگاههای متولی کار و کارگری در شهرستان خواست در این امر ورود کرده و این مسائل را حل کنند تا ان شالله در سال ۹۶ مشکلات کمتر شود.

شهردار طبس نیز با طرح مسائل و نیازهای جامعه کارگری و در جهت رفع مشکلات معیشتی کارگران تقاضا کرد برای ایجاد تعاونی مسکن کارگران و یک صندوق قرض الحسنه داخلی اقدام شود.

فرماندار طبس در پایان جلسه با مواقت در خصوص این درخواست ها قول داد این مسائل پیگیری شود.

قاسم زاده رئیس اداره کار، رفاه و امور اجتماعی طبس نیز در این جلسه از سعه صدر کارگران تشکر کرد و گفت: این قشر زحمت کش با وجود مشکلات عدیده در حوزه کاری و حقوقی خود، صبر بسیاری دارند و با آرامش مسائل را پیش می برند.

معمارزاده رئیس شورای اسلامی کار شهرداری طبس نیز به نمایندگی از کارگران این نهاد درخواست کارگران را مطرح کرد. این درخواست ها شامل تبدیل وضعیت از شرکتی به قراردادی برای تامین امنیت شغلی ، معوقات حقوق و عیدی کارگران بود.

 

 

 

 

 

 

 

  به گزارش روابط عمومی شهرداری، طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهاجریان امام جمعه ی طبس، طلائی مقدم معاون استاندار وفرماندار ویژه ی شهرستان، شهردار طبس، مدیر آموزش و پرورش وجمعی از مسئولین محلی، اولیای دانش آموزان و مدیران ومعلمان، جشن تکلیف بیش از 400 دانش آموز دختر مدارس طبس در سالن شهید کاظمیان برگزار شد.

دراین مراسم باشکوه دانش آموزان به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی وهنری پرداختند.

حجه الاسلام والمسلمین مهاجریان امام جمعه،طلائی مقدم معاون استاندار وفرماندار ویژه ی شهرستان وجلالی معاون مدیر کل ومدیر آموزش وپرورش طبس هریک طی سخنانی جشن تکلیف دانش آموزان دختر راتبریک گفته واز آنان خواستند با تهذیب وتحصیل در مسیر قرب الهی قدم بردارند.

حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست محترم جمهوری وشوراهای اسلامی شهر وروستا، جهاد علمی ومقابله با دسیسه های دشمن بخش دیگری ازسخنان سخنرانان دراین جشن بزرگ بود.

 

  

 

     

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز96
بازدید دیروز166
بازدید هفته1578
بازدید ماه5671
کل بازدید35634