به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، در پاسخ به درخواست های مردمی و گلایه های ایثارگران از وضعیت نامناسب بلوار شهدا(صد متری)، جلسه ای به منظور هم اندیشی و تشریک مساعی در جهت ساماندهی و بهسازی بلوار شهدا برگزار شد.

در این جلسه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طبس، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مدیر عامل آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم علیه السلام، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از کارشناسان شهرداری حضور داشتند.

پس از ارائه گزارش و بیان نقطه نظرات حضار، اتفاق نظر اعضای حاضر در جلسه این بود که وضعیت فعلی بلوار، زیبنده یاد و نام شهدا و در خور شان ورودی شهر طبس نیست و با توجه به تردد زائرین و مسافرین در این مسیر باید طرحی شایسته در این محل اجرا شود که بیانگر زیبایی و هویت شهر طبس باشد.

مقرر شد با همکاری شهرداری و آستان مبارک کمیته ای ویژه به منظور پیگیری و تهیه طرح اجرایی تشکیل شود.

با توجه به برآورد هزینه صورت گرفته مقرر شد ردیف اعتباری از محل بودجه دولتی زیارت و بودجه کمک به اماکن مذهبی از طریق نماینده مجلس و استانداری و همکاری آستان مبارک پیگیری شود.

آستان مبارک حسین بن موسی الکاظم علیه السلام، بنیاد شهید و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس آمادگی خود را برای همکاری در بهسازی بلوار شهدا اعلام نمودند.

همچنین مقرر شد پیگیری لازم برای تهیه طرح احداث پارک خطی در امتداد بلوار شهدا و حاشیه شهرک زیباشهر صورت گیرد.

 

 

 شهرداري طبس درنظر دارد برابر بند اول صورتجلسه شماره 27 شوراي محترم اسلامي شهر ، نگهداری و توسعه فضای سبز شهرطبس گلشن، را از طريق مزايده عمومي واگذار نمايد: لذا واجدين شرايط شركت در مزايده مي توانند از تاريخ انتشار اين آگهي به مدت 10 روز جهت دريافت برگ شرايط مزايده به سايت شهرداري به آدرس www.tabas.ir و يا امور قراردادهاي شهرداري مراجعه و يا با شماره تلفن 05632825001 تماس حاصل فرمايند.

مجید بهارستانی یزدی

شهردار طبس

 

دانلود اسناد مناقصه فضای سبز

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس در مراسم تکریم و معارفه شهرداران طبس که روز پنجشنبه در تالار همایش های میقات الرضا برگزار شد، «مجید بهارستانی یزدی» به عنوان شهردار طبس معرفی و از زحمات «پیام بخشی طوسی» شهردار پیشین تجلیل شد.

رییس شورای شهر طبس در جلسه معارفه شهردار طبس گفت: آنچه باعث شد ما این جلسه را با شرکت همه اقشار آغاز کنیم این است که طبس علی‌رغم اینکه جمعیت زیادی ندارد اما نام و مردم بزرگی دارد.

محمود امینی افزود: امیدواریم راه دشوار توسعه را بتوانیم با کمک همه طی کنیم. شورا بار سنگین اداره شهر را بر دوش دارد و سیاست‌گذاری کلان شورا این است که در گام اول شهرداری را از زیر بار مالی آزاد کنیم تا بتوانیم درآمدهای پایدار ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه به یک ساختار انسانی مدون نیاز داریم، خاطرنشان کرد: کاری کنیم مردم شهرداری را از خود بدانند و بدانند پولشان با دقت خرج می‌شود، برنامه های کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت با آینده نگری باید طرح شود.

نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌های کشور ادامه داد: شهرداری لزوما باید برنامه های بلند مدت داشته باشد و برای داشتن یک شهر اسلامی و اخلاق مداری، تکریم ارباب رجوع باید بر شهرداری حاکم باشد و رفتار مسئولانه در واحد ها و قسمت های مختلف شهرداری نهادینه شود.

وی با تشکر و خداقوت به پیام طوسی شهردار سابق گفت: انتخاب جدید به این معنی نیست که شخص قبلی شایستگی نداشته است.

امینی افزود: با توجه به نیازمندی های شهر این انتخاب انجام شد و یکی از برنامه های ما این است که از توانمندی همه افراد استفاده کنیم و طوسی یک فرد توانمند است و حتما از این توانمندی ها باز هم استفاده خواهد شد.

پیام بخشی طوسی شهردار سابق طبس گفت: از کارکنان و پرسنل سخت کوش و فعال شهرداری و کارگران که موجبات خرسندی مردم شدند تشکر می‌کنم و اگر کارنامه‌ای به مردم ارائه شد تلاش این عزیزان بوده و من تنها یک عضو هماهنگ‌کننده بودم.

وی افزود: تفاوت دوران شهرداری من با دوره‌های قبل این بود که با پشتیبانی فرماندار شهر قول‌هایی را که داده بودیم پیگیری کردیم.

شهردار سابق طبس با اشاره به نوسازی میدان اصلی شهر گفت: در ابتدا جرأت ورود به این پروژه را نداشتیم اما شروع کردیم و این مهمترین پروژه شهر بود که انجام دادیم.

طوسی از پارک بانوان نیز به عنوان یکی از پروژه های مهم شهر نام برد و افزود: در فاز نخست این پروژه نزدیک به دو میلیارد تومان اعتبار در بر داشت و امیدواریم شهردار جدید هم به این پروژه بپردازد.

وی تصریح کرد: طرح جامع طبس که در انتهای سال ۹۴ تایید شد موجب درآمدزایی خوبی برای شهرداری بود و پاساژ طبسیان نیز از دیگر پروژه هایی بود که ۱۱ میلیارد تومان سود خالص خواهد داشت.

طوسی از همه مسئولین خواست تا به شهردار جدید طبس کمک کنند و افزود: موفقیت ایشان موفقیت طبس است و همه باهم باید به ایشان در این راه کمک کنیم.

شهردار جدید طبس در این مراسم گفت جهش های علمی، ایمان و معنویت و پیشرفت اقتصادی همه اینها دست یافتنی است.

وی پیروزی اخیر مقاومت و سرنگونی داعش را تبریک گفت و افزود: این دستاورد بزرگ بسیج برای منطقه بوده است.

مجید بهارستانی یزدی شهردار منتخب طبس از شورای اسلامی دوره چهارم طبس تشکر کرد و افزود: اینجانب ان شاءالله با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار و با توجه به سابقه کاری و باتوجه به همه جوانب شهر و با تلاش همکارانم در شهر به سیرت، صورت، کالبد و هم به روح شهر خواهیم پرداخت.

وی گفت: در شهر طبس مدیریت هم سخت و هم آسان است؛ سختی به خاطر شهرداران فعال سابق و آسانی به خاطر مردم و مسئولین همراه آن است.

شهردار طبس افزود: من دست تمام سرمایه گذاران داخلی و خارجی بومی و غیر بومی را به گرمی می‌فشارم.

وی تاکید کرد: رضایت مردم از خدمات شهرداری و در نظر گرفتن صرفه و صلاح مردم در اولویت ما خواهد بود.

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش واحد روابط عمومی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طبس صبح پنجشنبه پیش از مراسم تکریم و معارفه به دیدار حجت الاسلام والمسلمین مهاجریان امام جمعه طبس رفتند.

این دیدار به منظور معارفه حضوری شهردار جدید با امام جمعه و تأکید بر اتحاد و همکاری همه ارکان شهر و استفاده از رهنمودهای امام جمعه و نماینده ولی فقیه در برنامه ریزی مدیریت شهری صورت گرفت.

مجید بهارستانی شهردار منتخب طبس با تأکید بر جایگاه والای امام جمعه به عنوان پدر معنوی شهر گفت: ما همواره از رهنمودهای نماینده ولی فقیه در جهت حرکت در مسیر صحیح و پرداختن به اصل خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.

وی با تجلیل از اقدامات شورای دوره چهارم و شهردار قبلی خطاب به حجت الاسلام مهاجریان گفت: من به شما و مردم شریف طبس بابت انتخاب اعضای شورای پنجم که همگی انسان های پاک و دانایی هستم تبریک می گویم.

 

 

 

 

 

  به گزارش روابط عمومی شهرداری طبس، صبح امروز طی مراسمی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری، مجید بهارستانی یزدی فعالیت خود در سمت شهردار طبس را آغاز کرد.

محمود امینی در ابتدای این جلسه با ارائه توضیحاتی در خصوص انتخاب شهردار گفت: در انتخاب آقای بهارستانی ملاک های متعددی مدنظر قرار گرفت و انتخاب ایشان به معنی این نیست که سایر گزینه ها توانایی و شرایط لازم را نداشتند.

وی همچنین از تلاش ها و اقدامات مهندس طوسی در دوران تصدی خود تقدیر و تشکر کرد.

پیام بخشی طوسی شهردار سابق طبس طی سخنانی در این جلسه برای شهردار جدید آرزوی موفقیت کرد و افزود: یکی از افتخارات ما خلق نوروز متفاوت در سال 96 و کسب مقام دوم گردشگری در کشور بود و امیدوارم به همت شهردار جدید و تلاش کارکنان شهرداری در نوروز 97 اقدامات بهتری صورت گیرد و شاهد کسب مقام اول در شاخص های گردشگری باشیم.

وی همچنین از همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس، اعضای شورای اسلامی شهر، کارکنان و کارگران شهرداری و مسئولین ادارات و نهادها تقدیر و تشکر کرد. 

مجید بهارستانی شهردار منتخب با اظهار خوشوقتی از حضور در طبس گفت: از تلاش و کوشش اعضای شورای دوره چهارم و شهردار سابق تقدیر و تشکر می کنم و همچنین از اعتماد شورای اسلامی دوره پنجم نسبت به خود سپاسگزام که توفیق خدمت به مردم طبس را به اینجانب دادند.

وی افزود: ظرف یک ماه آینده نشست های تخصصی با تک تک واحدهای شهرداری برگزار خواهیم کرد و از مسئولین واحدها درخواست می کنم طرح ها، برنامه ها، چالش ها و مشکلات حوزه کاری خود را اعلام کنند تا ان شاءالله بتوانیم اقدامات مفید و سازنده ای را برای شهر طبس به انجام برسانیم.

در پایان جلسه تعدادی از مسئولین واحدهای شهرداری به نمایندگی از سایرین، ضمن تبریک انتخاب شهردار جدید برای همکاری و همراهی با آقای بهارستانی اعلام آمادگی نمودند.

 

        

 

 

 

 نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی 137

پست الکترونیک : info@tabas.ir

شماره تماس : 05632825001

آدرس : طبس - بلوار امام خمینی

بازدید امروز7
بازدید دیروز146
بازدید هفته484
بازدید ماه2370
کل بازدید74236